Veebinõustamise tingimused

Veebinõustamis lehel latene.eu (edaspidi Lehel)  jagab enda nõustamisabi selgeltnägija Tene Laul. Tehes seda, sõltumata asukohast, veebi teel.

Nõustamiskokkulepe ja selle hinnainfo.

Nõustamistingimused kehtivad lehel pakutavate erinevate tüüpi veebi teel tellitavate nõustamiste kohta.

Kui nõustamisabi vajaja on lehelt teinud endale sobiliku valiku ja selle vormistanud ostukorvi kaudu tellimuseks, loetakse seda temapoolse
kokkuleppe aluseks. Kokkulepet kinnitatakse temale saadetavas meilis oleva veebisuhtlus lingi saatmisega.

Hinnad on välja toodud nõustamisvalikute juures. Hindadele ei lisandu muud tasu.

Teave nõustamiste sisu kohta on esitatud Lehel vahetult nõustamise juures.

Nõustamise vormistamine

Teosta valik nõustamiste loetelust ja lisa see ostukorvi. Vormistamiseks ava ostukorv ja täida seal nõuetekohaselt vajalikud väljad. Seejärel suundu maksmisele kus saad valida endale sobiliku panga lingi. 

Sinu soov loetakse lõplikuks alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Lehe arvelduskontole.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik nõustamist soovitud ajal teostada, siis antakse sellest esimesel võimalusel teada. Vastavalt kokkuleppele lepitakse kokku uus aeg või tagastatakse esimesel võimalusel kogu raha, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Nõustamine

Nõustamine toimub veebi teel. Selleks saadetakse sooviale e-mailile Zoom keskkonnas toimuva video seansi link. Lingi avajal ei ole vaja muud kui korralikku interneti ühendust ja kaameraga nutiseadet.

Seansi pikkuseks on 45 minutit. Selleks, et seda aega paremini ära kasutada soovitame, valitud teema ulatuses, võimalusel täpsustada eelnevalt enda soovi. Seda kas eraldi e-kirja teel või ostukorvis märkuse lisamisega.

Isikuandmete töötlemine

Lehel sisestatud isikuandmeid kasutatakse ainult abi osutamise teostamiseks. Selleks on vajalik nimi ja e-maili aadress. Soovi korral telefoni number. 

Sisestatud isikuandmeid ei koguta otseturunduseks.

Vaidluste lahendamine

Kui abivajajal on Lehe osas pretensioone, tuleb need lahendamiseks saata e-kirja aadressil tene@latene.eu